همه دسته بندی ها

کالاهای وارداتی بازرگانی اسپوتا

کالا های وارداتی بازرگانی اسپوتا

واژه صادرات در حالت کلی به معنی منتقل کردن محصول یا کالا از کشور مبدا و تولید کننده به کشور مقصد یا مصرف کننده می‌باشد. در این فرآیند بایستی کلیه ضوابط قانونی از جانب صادر کننده رعایت گردد. به شخص حقیقی یا حقوقی که کالا را از کشور مبدا می‌فروشد (صادر کننده) و شخصی حقیقی یا حقوقی که کالای فوق را در کشور دیگر خرید می‌کند و آنرا دریافت می‌کند (وارد کننده) اطلاق می‌گردد.

تجار و فعالان اقتصادی بازار ایران همواره از طریق صادرات، محصولات تولیدی کشور عزیزمان ایران را از طریق مبادی قانونی راهی بازارهای بین المللی می‌نمایند. در واقع از طریق صادرات کالا، ارز وارد کشور می‌گردد. البته که صاردات نیز مانند سایر فعالیت های اقتصادی دارای روش و فنون خاصی می‌باشد.

صادرات بازرگانی اسپوتا

مجموعه بزرگ بازرگانی اسپوتا به عنوان یک فعال اقتصادی در حوزه صادرات مواد شیمیایی و برخی از فلزات فعالیت چشمگیری در این عرصه داشته و در طی سالیان اخیر یکی از افتخار آفرینان کشور عزیزمان ایران بوده است.

این شرکت بازرگانی کلیه خدمات صفر تا صد صادرات منجمله اخذ کارت بازرگانی معتبر، تهیه فاکتور فروش، عقد قرارداد با باربری، اخذ اظهارنامه گمرکی، اخذ بارنامه و پلمپ بار را انجام می‌دهد.

طی فرآیند فوق موجب رضایت تاجران بوده به طوریکه فعالان اقتصادی با آسایش خیال پس از خرید کالا از ارسال بار تا مقصد مطمئن بوده و آماده است کلیه خدمات صفر تا صد ارسال بار تا مقصد را از طریق شرکت بازرگانی اسپوتا انجام دهد.

هم اکنون این بازرگانی با صادرات تخصصی دو کالای بسیار مهم و با ارزش در صنعت مواد شیمیایی منجمله سود پرک (کاستیک سودا) و فرمالین 37 درصد صادراتی همچنان پیشتاز بوده و علاوه بر تامین بازار داخلی ایران نیازهای مشتریان خارج از ایران را نیز تامین نموده است.

لازم به ذکر است کشورهای ترکمنستان، ازبکستان و افغانستان از جمله مشتریان ویژه فرمالین37 % صادراتی بوده که سالیانه چندین صد تن فرمالین صادراتی به کشورهای فوق صادر می‌گردد و همچنین کشور ترکیه از مصرف کنندگان عمده کاستیک سودا 98 درصد می‌باشد بطوریکه کشور ترکیه از این ماده شیمیایی پر مصرف و مهم در انواع صنایع خود استفاده می‌نماید.

البته برای حفظ مشتری‌های مستمر چند اصل اساسی وجود دارد. یکی از آن اصول، کیفیت کالای ارسالی می‌باشد لذا بایستی حتما کیفیت محصول صادراتی فوق العاده و بی نقص باشد.

خدا را شاکر و سپاسگزاریم همواره بزرگترین سرمایه بازرگانی اسپوتا، مشتریان وفادار این مجموعه بزرگ بوده و ما را در این راه یاری نموده‌اند تا شاهد رشد روز افزون این شرکت بازرگانی در مسیر صادرات بوده است

1234 1
تماس با واحد فروش
منو
فروشگاه
وبلاگ