همه دسته بندی ها

درباره ما

درباره بازرگانی اسپوتا

بازرگانی اسپوتا هلدینگ تخصصی واردات مواد تصفیه آب و فاضلاب و تجهیزات صنعتی در حوزه صنعت آب و فاضلاب کشور می باشد.

شرکت اسپوتا با دارا بودن تخصص در حوزه فروش در بازارهای بین المللی به عنوان صادر کننده برتر همچنان پیشرو در صادرات مواد شیمیایی صنعتی منجمله فرمالین ۳۷%، کلرید کلسیم ۹۴% و سود پرکa> ۹۸% و صادر کننده فرآورده نفتی شامل قیر ۷۰-۶۰ ، قیر ۹۰-۶۰ ، قیر ۱۰۰-۸۵ و قیر ۷۰-۵۰ در منطقه غرب کشور با صادرات سالانه ۳۰۰ هزار تن به مقصد ترکیه و گرجستان با تجربه بیست ساله در بازار ایران و جهان حضور مقتدرانه‌ای دارد.

در طول سالیان متمادی سفارش‌های مشتریان را از مبداء کشور چین و سایر کشورهای تولید‌کننده مواد تصفیه آب و فاضلاب شامل انواع رزین های کاتیونی و آنیونی تبادل یونی پرولایت، رزین میکس بد پرولایت کربن فعال جاکوبی، نوریت، جاکوبا و هادسون، انواع پلی الکترولیت کاتیونی و آنیونی، پلی آلومینیوم کلراید آشامیدنی و صنعتی، پرشر وسل، فیلتر ممبران اسمز معکوس، شیر سختی گیر ، سختی گیر مغناطیسی، متابی سولفیت سدیم، اسید کلریدریک، اسید فسفریک ، آنتی اسکالانت، شیر رانکسین، پمپ تزریق، مخازن FRP وارد می نماید.

این بازرگانی علاوه بر واردات انواع کالا در حوزه تصفیه آب و فاضلاب، کلیه خدمات مربوط به صادرات کالا، شامل انجام تشریفات گمرکی اظهار، پلمب و حمل بارهای ترانزیتی را انجام می‌دهد.

شرکت تجاری بازرگانی اسپوتا

 

این بازرگانی دارای متخصصانی هست که کلیه فرآیند صادرات و واردات را بصورت کاملاً حرفه ای پوشش می‌دهند.

شرکت تجاری اسپوتا محصولات تولیدی مجاز کشورهای خارجی را خریداری کرده و با توجه به نیاز کشور مقصد آنها را در کشورهای مختلف از طریق شبکه فروش قدرتمند صادر می‌نماید.

شرکت تجاری اسپوتا عمدتاً با صادرات مواد اولیه، مواد شیمیایی صنعتی، تجهیزات صنعتی و فرآورده‌های نفتی فعالیت بین المللی در زمینه صادرات را بصورت تخصصی انجام می‌نماید.

about2 spttrade
about spttrade

مدل سرمایه گذاری در تجارت بین المللی

مدل تجاری بازرگانی اسپوتا، سرمایه گذاری در تجارت‌های بین المللی است. ما با هدف افزایش بهره‌وری متناسب با نیاز مشتری و گسترش صادرات در مناطق تجاری با استفاده از پتانسیل و توان تخصصی هلدینگ تجاری بازرگانی اسپوتا در این مسیر با شما هستیم.

هدف ما سرمایه گذاری با اهداف بلند مدت با هدف رشد و گسترش مشاغل و ورود به بازارهای جهانی، همراه با شرکای داخلی و خارجی است.

منو
فروشگاه
وبلاگ