درباره ی ما

خانه درباره ی ما

درباره شرکت اسپوتا

پس از سال ها فعالیت در زمینه ساخت و مونتاژ تجهیزات صنعتی ، عرضه محصولات و مواد تصفیه آب و فاضلاب ، مواد شیمیایی و اسید های صنایع غذایی بر آن شدیم تا با تاسیس و راه اندازی مجموعه مهندسی بازرگانی اسپوتا و با بکار گیری و جذب تیم مجرب در زمینه فنی و بازرگانی در راستای پیاده سازی سیستم یکپارچه فروش بدون واسطه محصولات و مقرون به صرفه خدمات ارزنده ای در این راستا صورت پذیرد.

شرکت بازرگانی اسپوتا در نظر دارد در این وب سایت تخصصی با ایجاد فضای امن برای مخاطبان و مشتریان در جهت رفع دغدغه های خرید منجمله مشاوره قبل از خرید و بازدید از انبار محصولات و کارگاه های تولید در جریان ساخت و پاسخگویی ۲۴ ساعته را برای مشتریان فراهم سازد.

شما مستحق بهترین ها هستید پس این چنین رویکرد قدرتمند در صنعت آب و تجهیزات مرتبط ، گامی موثر در جلب رضایت و آسایش خاطر شما خواهد بود و با اطمینان خاطر نسبت به خرید محصول نهایی اقدام خواهید نمود.

حوزه فعالیت شرکت بازرگانی اسپوتا فعلاً در صنعت تصفیه آب و فاضلاب شامل بخش های تجهیزات مرتبط صنعتی و مواد تصفیه آب و فاضلاب و مواد شیمیایی را شامل می شود :

  1. سختی گیر رزینی ، منبع کویل دار ، فیلتر شنی ، فیلتر کربن ، آب شیرین کن ، بویلر ، مخازن FRP ، دیونایزر ، پکیج تزریق ، دیگ چگالشی ، شیر کنترل سختی گیر ، ممبران RO ، پرشر وسل ، TDS سنج ، هوزینگ
  2. رزین کاتیونی پرولایت و هیدرولایت ، رزین آنیونی پرولایت ، رزین میکس بد ،آنتی اسکالانت ، پلی آلومینیوم کلراید ، کربن فعال ، سیلیس ، نمک
  3. اسید کلریدریک ، اسید نیتریک ، فرمالین ، سولفات مس ، سود پرک ، اکسید آلومینیوم و …
ارتباط با کارشناسان
بازرگانی اسپوتا
021-26415084
09129533282
با یک کلیک تماس بگیرید