تماس با ما

گروه پشتیبانی شرکت تولیدی بازرگانی اسپوتا 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به پیام های شما می باشد.

  آدرس ما:

  تهران، خیابان میرداماد، میدان محسنی، خیابان شاه نظری، کوچه دوم، پلاک ۲۲، طبقه ۷

  سوالی دارید ؟ از کارشناسان ما بپرسید.
  • 09129533282
  • 02126415084
  • icons8 email 50 info@spttrade.com
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
  فروشگاه محصولات شیمیایی و مواد تصفیه آب

  شرکت تولیدی بازرگانی اسپوتا

  پس از سال ها فعالیت در زمینه ساخت و مونتاژ تجهیزات صنعتی ، عرضه محصولات و مواد تصفیه آب و فاضلاب ، مواد شیمیایی و اسید های صنایع غذایی بر آن شدیم تا با تاسیس و راه اندازی مجموعه مهندسی بازرگانی اسپوتا و با بکار گیری و جذب تیم مجرب در زمینه فنی و بازرگانی در راستای پیاده سازی سیستم یکپارچه فروش بدون واسطه محصولات و مقرون به صرفه خدمات ارزنده ای در این راستا صورت پذیرد.

  شرکت بازرگانی اسپوتا در نظر دارد در این وب سایت تخصصی با ایجاد فضای امن برای مخاطبان و مشتریان در جهت رفع دغدغه های خرید منجمله مشاوره قبل از خرید و بازدید از انبار محصولات و کارگاه های تولید در جریان ساخت و پاسخگویی ۲۴ ساعته را برای مشتریان فراهم سازد.

  شما مستحق بهترین ها هستید پس این چنین رویکرد قدرتمند در صنعت آب و تجهیزات مرتبط ، گامی موثر در جلب رضایت و آسایش خاطر شما خواهد بود و با اطمینان خاطر نسبت به خرید محصول نهایی اقدام خواهید نمود.

  حوزه فعالیت شرکت بازرگانی اسپوتا در صنعت تصفیه آب و فاضلاب شامل بخش های تجهیزات مرتبط صنعتی ، مواد تصفیه آب و فاضلاب و مواد شیمیایی می باشد :

  1. سختی گیر رزینی ، منبع کویل دار ، فیلتر شنی ، فیلتر کربن ، آب شیرین کن ، بویلر، مخازن FRP ، دیونایزر، پکیج تزریق، دیگ چگالشی، شیر کنترل سختی گیر، ممبران RO ، پرشر وسل  TDS سنج، هوزینگ
  2. رزین کاتیونی پرولایت و هیدرولایت، رزین آنیونی پرولایت، رزین میکس بد ،آنتی اسکالانت، پلی آلومینیوم کلراید، کربن فعال، سیلیس، نمک
  3. اسید کلریدریک، اسید نیتریک، فرمالین، سولفات مس، سود پرک، اکسید آلومینیوم و …